ایده هایی برای طراحی محیط منزل با استفاده از رنگ سیاه و سفید (بخش اول)

ایده هایی برای طراحی محیط منزل با استفاده از رنگ سیاه و سفید (بخش اول)، به احتمال زیاد پیدا کردن ترکیب رنگی دیگری که از ترکیب رنگ‌های سیاه و سفید خنک‌تر و خاص‌تر باشد خیلی سخت است. طراحی دکوراسیون با رنگ‌های سیاه و سفید، چه به شکل طرح‌های گرافیکی کاغذدیواری و عکس‌های سیاه و سفید چه چیزی دیگر، به سرعت به فضا زیبایی و ظرافت اضافه می‌کند. از کارهای هنری دست‌ساز و چارچوب‌های دیواری تا مبلمان خاص در قالب 6 پروژه طراحی که در آن‌ها از طرح‌های سیاه و سفید استفاده شده است و هزینه زیادی هم صرف آن‌ها نشده است در این مطلب وجود دارد. شما می‌توانید از طراحی این خانه‌ها در طراحی فضای زندگی خود ایده بگیرید. 

1. گوشه‌ای از اتاق با طرح‌های گرافیکی.

یک گوشه کوچک از خانه، مانند این فضای ورودی، فضای بسیار خوبی برای استفاده از طرح‌های گرافیکی است، زیرا به مقدار کمی کاغذدیواری، عکس‌برگردان (طرح‌های برچسب‌دار)، و طرح‌هایی که با شابلون اجرا شده‌اند نیاز دارد. اگر از شابلون استفاده کنید اجرای طرح‌های سیاه و سفید کار خیلی سختی نیست.

2. هنر انتزاعی.

مقدار اندکی اشکال ساده سیاه رنگ بر روی یک کاغذ سفید؟ شما هم می‌توانید این کار را انجام دهید. اثر هنری خود را داخل یک قاب سفید رنگ قرار دهید و با افتخار آن را بر روی دیواری از خانه نصب کنید.

3. هنر تایپوگرافیک.

یک جمله که به نظر شما درست و بامعنا است را انتخاب کنید و با استفاده از مهر کردن، نقاشی کردن، و یا خیلی ساده چاپ کردن واژه‌ها، آن را به راحتی تبدیل به یک اثر هنری کنید. برای ایجاد ظاهری دست‌ساز اثر هنری خود را داخل یک قاب رستیک قرار دهید.

4. اثر هنری بزرگ با استفاده از تخته سه‌لایی.

آیا به دنبال یک اثر هنری بزرگ هستید اما اثر هنری مورد نظر خود را پیدا نمی‌کنید؟ می‌توانید با نقاشی کردن یک جمله یا یک قطعه شعر مورد علاقه خود بر روی یک تخته سه‌لایی بزرگ به اثر هنری مورد نظر خود دست یابید. تخته‌ سه‌لایی را مستقیما به دیوار پیچ کنید و با استفاده از چارچوب‌های گچی که در ابزارفروشی‌ها موجود هستند آن را قاب بگیرید.

5. چهارپایه‌هایی ساخته شده از قرقره‌های بزرگ.

قرقره‌های بزرگ چوبی قدیمی که زمانی از آن‌ها به عنوان وسیله‌ای برای نگهداری از سیم‌ها و کابل‌ها استفاده می‌شده است را می‌توان تبدیل به نشیمن‌های اضافه اتاق نشیمن کرد. فقط کافی است آن‌ها را رنگ کنید و بر روی آن‌ها یک بالشتک یا کوسن قرار دهید.

6. استفاده از تخته‌سیاه به عنوان تقویم دیواری.

تعدادی از ماه‌های سال را بر روی یک تخته‌سیاه بکشید و آن را به یکی از دیوارهای خانه نصب کنید. اگر نگران محو شدن خطوط روی تخته‌سیاه هستید، از نوارهای سفیدرنگ به جای گچ برای کشیدن خطوط استفاده کنید.