روش صحیح ست کردن رنگ ها با یکدیگر چگونه است؟

روش صحیح ست کردن رنگ ها با یکدیگر چگونه است؟، بسیاری از افراد، روش صحیح ست کردن رنگ‌ها با یکدیگر را نمی‌دانند. ما در این مقاله ، قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم که چه رنگ ‌‌هایی با هم ست می شوند؟ برای پاسخ به این سوال، ابتدایی‌ترین راه حل، استفاده از چرخه رنگ است. در واقع چرخه رنگ نمایانگر رنگ‌های هیو (Hue) یا اصلی در کنار هم است. در این چرخه، رنگ‌ها از نظر گرم و سرد بودن از یکدیگر جدا شده‌اند. برای استفاده از چرخه رنگ و یافتن رنگ‌هایی که با هم هارمونی دارند شما چند راه حل پیش روی خود خواهید داشت.

آموزش نحوه صحیح نصب کاغذ دیواری

آموزش نحوه صحیح نصب کاغذ دیواری، کاغذ دیواری این روزها دارای محبوبیت بسیار زیادی در میان افراد است، زیرا امکان نصب سریع و ساده را دارا می باشد و مشکلات بوی تند رنگ پس پیاده سازی را ندارد. در این مقاله میخواهیم روش نصب صحیح کاغذ دیواری را برای شما توضیح دهیم. با ما همراه باشید.

از نظر روانشناسی، استفاده از رنگ های تیره و روشن در اتاق خواب، چه تاثیری بر اشخاص دارد

از نظر روانشناسی، استفاده از رنگ های تیره و روشن در اتاق خواب، چه تاثیری بر اشخاص دارد، در حوزه روانشناسی، اعتقاد بر تأثیرگذاری عوامل بیرونی بر انسان بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. این موضوع به طور قطع قابل کتمان نیست که یکی از این عوامل رنگ‌ها هستند. از رنگ پیراهنی که می‌پوشید گرفته تا رنگ قاب موبایلتان، همه و همه از روحیات درونی شما و زندگی شخصی شما نشأت می‌گیرند.

انتخاب و استفاده از رنگ های گرم و سرد در اتاق خواب چه تاثیری بر شخص دارد

انتخاب و استفاده از رنگ های گرم و سرد در اتاق خواب چه تاثیری بر شخص دارد، رنگ‌های سبز، آبی، فیروزه‌ای، نقره‌ای و ترکیب هر یک از آن‌ها با سفید به طوری که پایه رنگ حفظ شود را جز دسته رنگ‌های سرد طبقه بندی می‌کنند. ذات این رنگ‌ها آرامش بخش است و خاصیت اطمینان در خود دارا می‌باشند. برای اینکه در انتخاب رنگ اتاق خواب از لحاظ روانشناسی رنگ‌های سرد را انتخاب کنید، کار سختی پیش رو ندارید؛ چرا که پیش زمینه روحیات اکثر افراد این نوع رنگ‌ها را به خوبی درک کرده و با آن کنار می‌آید. رنگ‌های نارنجی، صورتی، قرمز، زرد و طلایی و ترکیب آن‌ها با یکدیگر (و نه سفید) جز دسته رنگ‌های گرم تلقی می‌شوند. هیجان، انرژی، انگیزش و بی‌قراری از ویژگی‌های درونی این دسته است که با اضافه کردن رنگ سفید و تلطیف آن‌ها می‌توان درجه این خاصیت‌ها را کاهش داد.

سبک رترو ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک

سبک رترو ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک، سبک رترو یکی از سبک های مورد علاقه طراحان هست که در هر دهه و با هر مد روز می توان از این سبک استفاده کرد. سبک رترو از دهه های گذشته تا به امروز استفاده شده و این دقیقا به این معنی است که در هر دوره ای می توان از این سبک در لوازم خانه استفاده کرد. اگر چه در گذشته سبک ها قدیمی تر بوده اند اما به هر حال می توان از سبک رترو در دهه های قبل نیز نیز استفاده کرد. در واقع سبک رترو ترکیبی از سبک مدرن و قدیمی است برای مثال ترکیب فرش دستبافت با مبل کلاسیک و ….