از چه نوع شیشه هایی در درب کابینت ها می توان استفاده کرد

از چه نوع شیشه هایی در درب کابینت ها می توان استفاده کرد، کابینت درب شیشه ای در مقایسه با مدل های معمولی ظاهری متفاوت و شیک تر دارد و در صورت اجرای یک نورپردازی مختصر، نمای آشپزخانه و اشیاء درون خود را جذاب تر نشان می دهد. انتخاب کابینت آشپزخانه با درب شیشه ای کاملاً سلیقه ایست. افراد یا از این نوع مدل متنفر هستند یا به آن علاقه دارند. این نمونه دارای یک ساز و کار ویژه نسبت به سایر مدل ها می باشد. 

آشنایی با برخی از بناهایی که از نمای مسی استفاده کرده اند

آشنایی با برخی از بناهایی که از نمای مسی استفاده کرده اند، مس در برابر اکسیژن به رنگ نارنجی مایل به سبز تغییر رنگ خواهد داد و به همین جهت از زیبایی خاصی برخوردار می باشد. برخی بناهای تاریخی و مدرن با تزییناتی از مس آراسته شده اند؛ زیرا رنگ زیبای آن جلای خاصی به سطوح ساده یک بنا می بخشد. با این مقدمه در ادامه این نوشته به بررسی جزئیات این نوع نما می پردازیم. تا انتها با ما همراه باشید.

در انتخاب رنگ مناسب نما، به چه نکات مهمی باید توجه کرد

در انتخاب رنگ مناسب نما، به چه نکات مهمی باید توجه کرد، در رنگ آمیزی نمای ساختمان باید به نکات مهمی از جمله توجه به شرایط آب و هوا، انتخاب رنگ، تقسیم بندی نما و انتخاب رنگ نما براساس مصالح استفاده شده در ساختمان اشاره کرد. در این مقاله قصد داریم به بررسی این نکات مهم بپردازیم. با ما همراه باشید.

مزایای استفاده از نمای مسی

یکی از نماهایی که امروزه در ساختمان اجرا می شود و جلوه زیبا و منحصر بفردی به آن می بخشد، نمای مسی می باشد. کاربرد مس در ساختمان و صنایع مختلف سبب شده تا این فلز گران بها از زمان های گذشته تا به امروز مورد توجه بشر قرار گیرد و سهم قابل ملاحظه ای از فروش را به خود اختصاص دهد. نکته جالب توجهی که در رابطه با مس وجود دارد، این است که این فلز مانند طلا، دارای رنگی غیر از خاکستری می باشد. به واسطه کیفیت، دوام و وزن بسیار مناسبی که مس دارد، بهترین گزینه برای طراحی نمای داخلی و خارجی ساختمان های مختلف می باشد.

یک رنگ نمای باکیفیت چه ویژگی هایی دارد و بهترین زمان برای رنگ آمیزی ساختمان چه زمانی است

یک رنگ نمای باکیفیت چه ویژگی هایی دارد و بهترین زمان برای رنگ آمیزی ساختمان چه زمانی است، رنگ امیزی نما برای ساختمانها و برج های مسکونی و اداری علاوه بر زیبا تر شدن ظاهر نمای ساختمان  تاثیر به سزائی بر روحیه ساکنین ساختمان نیز دارد. از آنجایی که برای هر بیننده ای  کیفیت و زیبایی چهره نمای ساختمان در درجه اول خود نمایی می کند کافی است جهت نائل آمدن به این خصوصیات ظاهری که از اولویت خاصی نیزبرخوردار است، از ابزارهای مناسب جهت رسیدن به  این نیاز مهم استفاده نماییم. در این نوشته قصد داریم شما را با ویژگی های یک رنگ نمای باکیفیت آشنا کنیم.